Dámské elektrokolo - nově skladem !!!

24.02.2015 17:18

Leader Fox E-Sandy - (31.900,- Kč)  nyní - 29.900,- Kč

https://e-shop.leaderfox.cz/elektrokolo-kolo-leader-fox-sandy-damsky-2015-1-17-bila-detail-24L2000101.aspx#.VOykYkjU240

Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský,2015-1

Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský,2015-1

Elektrokolo kolo Leader fox SANDY dámský,2015-1

Pro sezonu 2015 jsme připravili druhou generaci elektrokola Leader fox SANDY.

Použili jsme nový modernější motor s výkonem 250-350W, vhodného pro jízdu do kopce. Nový display, který nabízí devět jízdních režimů, světelný senzor (display se po setmění automaticky rozsvítí) a široké možnosti zákaznického nastavení včetně zákaznického nastavení omezení maximální rychlosti a mnohé další funkce.
Silnější baterie Samsung 10,4Ah prodlouží maximální dojezd až o 15%.
Zůstává vylepšený osvědčený integrovaný fotodiodový snímač otáček. Nový snímač má nově více magnetů což umožňuje plynulejší zapínání a vypínání motoru během jízdy.
Elektrokolo leader fox Sandy je vybaveno kazetovým 8 stupňovým pastorkem Shimano, převodníkem Shimano a řazením Shimano 3x8.
Dojezd na plně nabitou baterii počítáme pro jízdu ve středně těžkém terénu a pro hmotnost jezdce 80Kg. Vyšší hmotnost nižší dojezd.
Máme ověřeno, že dojezd na stupeň 5-6 ve středně těžkém terénu je až 85km. Testovali jsme dojezd na trase České Budějovice-Český Krumlov.
Pro maximální délku dojezdu na jedno nabití je důležité sledovat maximální výkon motoru na displeji.
Pro maximální dojezd není v prvé řadě důležité jaký máte zvolený jízdní režim, ale momentální spotřeba energie, který vám ukazuje display. Proto je důležité včas přehazovat jízdní převody,jako na jízdním kole bez motoru.Výrazně to zvýší dojezd elektrokola.
Pokud se vám stane, že se vám na cestě vybije baterie a musíte ještě dojet do cíle. Zastavte, vypněte baterii, počkejte 1 minutu. Motor se uvolní a můžete pokračovat bez pomoci motoru s minimálním odporem.
Li-ion baterie je vybavena paměťovým BMS systémem, který sleduje historii baterie.
Elektrokola Leader fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.
ELEKTROKOLA LEADER FOX NEJSOU URČENÁ PRO TAŽENÍ PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ