Liberec - Prostějov SO 24.2. 18:00
Prostějov - Plzeň NE 25.2. 10:00
Liberec - Přerov NE 25.2. 12:00

11.2.2018 - Volejbal PLZEŇ  -  Španielka Řepy
      V posledních zápasech základní skupiny děvčata zabojovala a soupeřky ze Španielky porazily dvakrát 3:1. Krásny výsledek, ale .... o to více mrzí  bodová ztráta z prvního vzájemného zápasu. První čtyři týmy se totiž srovnaly v rozmezí tří bodů a na nás zbylo čtvrté místo a účast ve druhé skupině v pokračování soutěže - už za dva týdny. V každém případě začínáme znova a cíl je umístění do šestého místa a následný postup do finálové šestky.

28.1.2018 -  TJ Sokol Žižkov  -  Volejbal PLZEŇ
      Úkol splněn na 100% !!! Děvčata si připsala dvě výhry 3:0 a 6 bodů do tabulky. Dobrou náladu ze zápasu kazí zranění jedné z hráček, ale věříme, že bude brzy v pořádku a opět pomůže týmu v dalších kolech soutěže.

Jen díky překvapivému vítězství Liberce nad dosud vedoucím Olympem 3:1 a 3:2 zůstáváme stále na čtvrtém místě
 (o skóre - o jeden set ) a pravděpodobně nás v pokračování soutěže čeká "druhá skupina",  ze které je stále cesta mezi nejlepších šest týmů z celé republiky a následný boj o medaile.

Za dva týdny, v posledním dvojkole základní skupiny soutěže, hostíme doma tým ze Španielky, tým, kterému máme co vracet!  :-)

20.1.2018 - Volejbal PLZEŇ  -  Olymp PRAHA
Opět jako na houpačce - první zápas prohra 0 : 3. Odpoledne odveta, až na poslední set, který skončil 25 : 23,  jasná výhra 3 : 0 !!!
Třetí místo v tabulce už je na dosah - po příštím kole ???

Vítěznou fotku mohly tentokrát extraligové juniorky Volejbalu Plzeň udělat až po druhém utkání s Olympem Praha, kdy přesvědčivě zvítězily 3:0. Naopak v prvním utkání byly jednoznačně lepším týmem pražské volejbalistky. Pro nás trenéry bylo až nepochopitelné, jak mohla stejná družstva během pár hodin podat tak rozlišné výkony.
Doufejme, že jsme překonaly počáteční nerozehranost a v posledních zápasech budeme maximálně bodovat.
V příštím kole, tuto neděli, na půdě Sokola Žižkov a v posledním doma 11.2. se Španielkou Řepy.

3.12.2017 - VK Slavia LIBEREC  - Volejbal PLZEŇ
Juniorky Volejbalu Plzeň hrály své poslední extraligové kolo před vánoční přestávkou na hřišti silného Liberce. V prvním utkání nepředvedly nic z toho, co umí, nepředčily soupeře v žádné z herních činností a odešly poraženy 3:0.
Pro úspěch v druhém utkání se jako zásadní tah ukázalo přesunutí Gábiny Prokšové na libero, kde celý tým skvěle podržela a zařazení kadetky Denisy Mentlové na místo druhé smečařky.V průběhu zápasu vstoupila úspěšně do hry i druhá "vypůjčená" mladá blokařka Kačka Beštová. Obě zaslouží pochvalu, protože velkým dílem přispěly ke konečnému výsledku 3:0.Tým začal skvěle fungovat a kolektivním pojetím dotáhl zápas do vítězného konce.
Po posledních nevýrazných až slabých výkonech to byla hezká tečka za rokem 2017.
V příštím roce začínáme hrát na domácím hříšti v sobotu 20.1.a přivítáme dalšího z favoritů soutěže-Olymp Praha.
Těšíme se na vás v novém roce a doufáme, že vás potěšíme pohlednou hrou a vítězstvími.

12.11.2017 - VK České Budějovice - Volejbal PLZEŇ
Když se nedaří tak se prostě nedaří :-( . Je to škoda protože děvčata mají na to porazit kohokoliv ze soupeřek, ale nějak vázne komunikace a týmová souhra (nejsem žádný odborník - jen můj názor).  Z Budějovic vezeme pouze jeden bod a padáme v tabulce na čtvrté místo. Na další kolo  vyrážíme do Liberce.

4.11.2017 - Španielka Řepy - Volejbal PLZEŇ
 Z Prahy vezou naše děvčata 2 body za vítězství 3:2 a ve druhém zápase 1 bod za prohru 2:3.  Škoda, věřili jsme, že bodíků bude víc, ale není každý den posvícení :-). Příští týden v Českých Budějovicích už bude potřeba zabojovat a urvat co půjde, tady už se začne pomalu rozhodovat o konečném pořadí po základní části soutěže a nasazení do dalších skupin . Zatím jsou čtyři týmy velmi vyrovnané a bude rozhodovat každý bod.

21.10.2017 -  Volejbal PLZEŇ  -  Sokol Žižkov
Dalších 6 bodů do tabulky si připsaly juniorky Volejbalu Plzeň za dvě včerejší vítězství 3:0 se Sokolem Žižkov. Po zaváhání Olympu v Liberci je z toho posun na 1. místo v tabulce - krásná práce :-) , jen tam vydržet.
Další kolo hrajeme za 14 dní, kdy nás hostí Španielka Řepy.

15.10.2017 - Olymp PRAHA  -  Volejbal PLZEŇ
Pražský Olymp doma body  nerozdává, ale naše děvčata se rozhodla jinak - první zápas a hned úúúúžasné vítězství 3:1 a bereme 3 důležité body do tabulky. Druhý zápas byl tak trošku smolný, první set jasná výhra 25:15, druhý set boj a přetahovaná o každý míč, každý bod - 1:1. Třetí set vypadal hodně nadějně, ale ztracená koncovka se promítla i do začátku čtvrtého setu a nakonec  z toho byla  prohra 1:3.

V každém případě úžasná hra a postup na druhé místo !!!

23.9.2017 - Volejbal PLZEŇ - VK Slavia LIBEREC
Takže body rozděleny - výhra 3-1 a odpoledne prohra 0-3. V sestavě, kterou měla trenérka k dispozici, sebrat Liberci tři body je rozhodně velký úspěch. V příštím kole vyrážíme do Prahy na dosud vedoucí Olymp.

17.9.2017 - Volejbal PLZEŇ - ČEZ České Budějovice
První dvě kola zvládla naše děvčata na   1 .   I v oslabené sestavě porazily silný tým Českých Budějovic dvakrát 3:1 a do tabulky si připsaly nádherných šest bodů. Pro nás fanoušky to by nádherný zážitek, super zápas !!!

1   Olymp 2 2 0 0 0   6:0 6
2   Liberec 2 2 0 0 0   6:0 6
3   Plzeň 2 2 0 0 0   6:2 6
4   VK Č. Budějovice 2 0 0 0 2   2:6 0
5   Španielka 2 0 0 0 2   0:6 0
6   Žižkov 2 0 0 0 2   0:6 0

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx